Další

Rada sommeliera

ročník 2010

Naše nabídka:

Müller Thurgau

Müller Thurgau
jakostní 2010, suché, vinařská obec Žarošice, viniční trať Nové Hory, vinice Klášovky

Charakter vína: Svěží víno jemné žlutozelené barvy s vůní žlutého jablka, přechází i do jeho navinulé ovocné chuti. Svěžest a odrůdovost podtrhuje pikantní kyselinka, která dotváří osobitý charakter vína. Víno je vhodné k drůbežím pokrmům a různým úpravám těstovin se sýrem.

Alk. 11.5% / b.c. extrakt 28,2 g / zbyt.cukr 7,3 g / kys. 10,5 g

Ročník: 2010
Cena s DPH: 129,- Kč

Muškát moravský

Muškát moravský
jakostní 2010, suché, vinařská obec Žarošice, viniční trať Maliny, vinice Pleštice

Charakter vína: Suché víno světle žlutozelenkavé barvy s výrazným ovocným aroma, doplněným tóny muškátového oříšku, které jsou výrazné i v chuti tohoto vína. Vyváženost zbytkového cukru s kyselinkami přispívá k eleganci tohoto vína. Vhodně doplní jemnou rybí polévku.

Alk. 11.5% / b.c. extrakt 28,2 g / zbyt.cukr 5,4 g / kys. 7,4 g

Ročník: 2010
Cena s DPH: 139,- Kč

Veltlínské zelené

Veltlínské zelené
pozdní sběr 2010, suché, vinařská obec: Žarošice, viniční trať: Nové Hory, vinice: Klášovky

Charakter vína: Víno zlatavě zelené barvy, ovocné vůně s jemným tónem zeleného pepře. Plná chuť je zakulacena mírným zbytkovým cukrem a svěží kyselinkou. Víno můžeme podávat k různým úpravám masa, ale také k sýrům s bílou plísní.

Alk. 12% / b.c. extrakt 27,7 g / zbyt.cukr 6,4 g / kys. 6,5 g

Ročník: 2010
Cena s DPH: 139,- Kč

<  1   2   3   4  >
Copyright (c) 2008 Spielberg CZ, s.r.o. / Developed by Aaron Group