Go to content
Web (79)

Škola vaření s Romanem Paulusem – Asijská kuchyně

Chcete udělat radost opravdu sobě nebo svým blízkým na Vánoce? S Romanem Paulusem, michelinským šéfkuchařem jsme pro Vás připravili 3 ojedinělé akce, které odstartují hned v lednu příštího roku. Připravili jsme pro Vás pokračování velice úspěšné série Školy vaření s Romanem Paulusem, kde odkryje taje přípravy asijské, francouzské a italské kuchyně.
Jako vždy nepůjde jen o vlastní vaření, ale také o zábavnou formu přípravy pokrmů a také zábavné setkání s tímto výjimečným kuchařem, který srší vtipem. Samozřejmě ke každé kuchyni vybereme vhodná vína z naši vinařské produkce, takže si pochutnáte nejenom na tom, co si sami uvaříte, ale také si ukážeme možnosti vhodného párování.
Asijská kuchyně, termín této Školy vaření je hned na začátku roku, tedy 11. 1. 2024 od 16:00. Věříme, že tento kurz pro Vás bude opravdu výjimečným zážitkem, protože Asijská kuchyně je vskutku pestrá. A co Vás naučí michelinský kuchař Roman Paulus?
Menu Asijská kuchyně
Sushi maki z lososa a avokáda
▪️
Kuřecí taštičky Gyoza
▪️
Rýžové nudle Pad Thai
▪️
Tapioka pudink s mangem
▶️Personalizovaný poukaz na Školu vaření zakoupíte u nás ve vinařství (✉️rezervace@spielberg.cz/☎️774 288 128) nebo na našem e-shopu.
Cena: 3 300 Kč (zahrnuje veškeré suroviny, víno, inventář)
📆Kdy? 11. 1. 2024 od 16:00
📍Kde? Ve vinařství SPIELBERG v Archlebově