Go to content
Web (82)

Škola vaření s Romanem Paulusem – Francie na talíři

Chcete udělat radost opravdu sobě nebo svým blízkým na Vánoce?S Romanem Paulusem, michelinským šéfkuchařem jsme pro Vás připravili 3 ojedinělé akce, které odstartují hned v lednu příštího roku. Připravili jsme pro Vás pokračování velice úspěšné série Školy vaření s Romanem Paulusem, kde odkryje taje přípravy asijské, francouzské a italské kuchyně.
Jako vždy nepůjde jen o vlastní vaření, ale také o zábavnou formu přípravy pokrmů a také milé setkání s tímto výjimečným kuchařem, který srší vtipem🤗. Samozřejmě ke každé kuchyni vybereme vhodná vína z naši vinařské produkce🍷, takže si pochutnáte nejenom na tom, co si sami uvaříte, ale také si ukážeme možnosti vhodného párování.
Francie na talíři, škola vaření, kterou jsme si pro Vás připravili na pátek 8. 3. 2024 od 16:00. Připravovat s michelinským kuchařem Romanem Paulusem budete následující menu, jenž je inspirováno různými kouty Francie.
Menu Francie na talíři
Francouzská cibulačka zapečená se sýrem Gruyère (Lotrinsko)
▪️
Mořský vlk au pistou (Provence)
▪️
Farmářské kuřátko na víně – Pinot Noir (Burgundsko)
▪️
Crépes Suzette s vanilkovou zmrzlinou (Paříž)
▶️Personalizovaný poukaz na Školu vaření zakoupíte u nás ve vinařství (✉️rezervace@spielberg.cz/☎️774 288 128) nebo na našem e-shopu.
Cena: 3 300 Kč (zahrnuje veškeré suroviny, víno, inventář)
📆Kdy? 8. 3. 2024 od 16:00
📍Kde? Ve vinařství SPIELBERG v Archlebově