Go to content
Enigmatické variace (1)

ENIGMATICKÉ VARIACE aneb láska až za hrob

Přátelé, ve vinařství SPIELBERG Archlebov jsme pro Vás připravili naprosto fenomenální a nevídaný večer se strhujícím divadelní představením s názvem Enigmatické variace.
Pod nevšedním názvem v hlavní roli s M. Stránským v produkci M. Jančaříka se skrývá detektivka, která napíná, mrazí i baví.
Po představení se koná autogramiáda a můžete si vychutnat skvělá vína ze SPIELBERGU společně s herci a producentem.
„Enigmatické variace nenaplnily mé představy. Ony je předčily…“
Tak zní jedna z diváckých reakcí na fascinující detektivní komedii, která odhaluje tajemství mezi dvěma muži a nepřítomnou ženou.
Svěží, inteligentní, vtipný a neustále překvapující text nejhranějšího francouzského autora tohoto tisíciletí a dokonalá herecká souhra dvou herců, kteří vás na hodinu a půl uhranou a nepustí.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
📍Kde? Ve vinařství SPIELBERG v Archlebově
📆Kdy? 22. dubna 2022
⏰Vstup na akci od 18.00.
Vstupné: 450 Kč
Začátek divadelního představení v 19:00. Lístky lze zakoupit u nás v degustáriu, v síti ticketportal, nebo e-mailem:✉️rezervace@spielberg.cz.

https://www.ticketportal.cz/event/ENIGMATICKE-VARIACE-unikatni-predstaveni-s-Martinem-Stranskym?fbclid=IwAR3LRllbREW7EDtE6s1dlHjuFh2MbdDvFAOWo64fNqrGqdUEU33lZZ5HF-0