Go to content
Web (5)

Jsme ve finále VINAŘ ROKU 2022!

Přátelé,
máme obrovskou radost!:)
Jsme ve finále soutěže Vinař roku České republiky.
DĚKUJEME.

Nominace na Vinaře roku nás nikdy neomrzí!
Zajímá vás jaká vína jsme nominovali do soutěže Vinař roku 2022?
Vytvořili jsme kolekci z finálových vín.

A jelikož jsme po 8. ve finále, nabízíme vám symbolických 8 vín + 1 zdarma!

Objednávejte: https://eshop.spielberg.cz/domu/510-finalova-kolekce-vinar-roku-2022.html

Chardonnay AUSTERLITZ 2017
Víno se zlatavě žlutou barvou naznačuje vynikající vyzrálost hroznů. Vůně vína je intenzivně ovocná s vůní citrusových plodů, sušeného jádrového ovoce a vanilky.

Ryzlink rýnský AUSTERLITZ 2019
Víno je charakteristické vůní kvetoucí lípy, zralých meruněk, broskví a propolisu. V ústech naplní chuťové pohárky ovocité tóny citrusových plodů, doplněné pikantní kořenností a silnou minerálností s jemným náznakem petroleje.

Ryzlink rýnský AUSTERLITZ 2018
Víno představí zlatavá barva se žlutými odlesky, vůně kvetoucí lípy, citrusových plodů s jemným petrolejovým nádechem. V chuti objevíme tóny citrusových plodů, žlutého melounu, výraznou kořenitost, pikantní kyselinku a silnou minerální dochuť.

Chardonnay Pinot Blanc GOURMET 2018
Těšit se můžete z jeho mnohovrstevnatosti, ve které se prolínají tóny máslové hrušky, vanilky a koření. Krémová chuť je v harmonii s pikantní kyselinou. V dlouhém doznění vína se projevuje typická mineralita, která je odrazem unikátního terroir staré vinice.

Pinot Blanc GOURMET 2019
Tuto skvělou Rulandu bílou charakterizuje světle žlutá barva se zlatavými odlesky, příjemná květinová vůně s tóny sušeného ovoce a praženého toastu. Chuť je bohatá a extraktivní, převládá v ní sušená hruška a mandle.

Frankovka ORGANIC 2018
Víno s tmavou granátovou barvou , likérovou vůní peckového ovoce s tóny vanilky a dubového dřeva. V ústech je víno ovocité s tóny peckového ovoce, kořenité s tóny hřebíčku a skořice a sladkými taniny.

Pinot Noir AUSTERLITZ 2018
Elegantní provedení tohoto pinotu v sobě ve vůni a chuti snoubí tóny zralých jahod, červených třešní a lesního podrostu.

Ryzlink vlašský AUSTERLITZ 2018
Chuť vína je velmi bohatá, nabízí širokou škálu vjemů od jádrového ovoce, citrusových plodů, kandovaného ovoce po nazrálé medově nasládlé tóny snoubené s pikantní kyselinkou.

Zweigeltrebe 2018
Víno s intenzivní granátovou barvou. Vůní intenzivně ovocnou, dominují vůně peckového ovoce s tóny zralých třešní,griotky kompotu a sušených plodů. Peckové ovoce dominuje také v chuti tohoto vína a je doplněno o jemné tóny toustovaného dřeva projevujícího se v elegantním závěru.