Kolekce pro sladký Nový rok 2020 vytvořený ze sladkých, polosladkých a polosuchých vín se náramně hodí i pro ty nejnáročnější hosty, k Vašim lahodným vanilkovým rohlíčkům :)

1 200 Kč včetně DPH Sleva 190 Kč

7 200 Kč včetně DPH Save 1140,

Objednejte zboží nad 1 000 Kč a získejte dopravu zdarma.

Kolekce pro sladký Nový rok

Sestavili jsme pro Vás kolekci vybraných vín ročníku 2018. Jednotlivá vína jsou přesným odrazem přírodních podmínek, jaké v tomto roce panovaly v našich vinicích. Slunce svými paprsky a teplem nešetřilo, proto ve skleničce objevíte vyzrálé ovocné tóny, podmanivou medovost doplněnou vyšším zbytkovým cukrem, který vínům dodává precizní vyváženost. Vína s velkým potenciálem ke zrání. Jen upozorňujeme, že v kombinaci s Vašim vánočním cukrovím, se jedná o velmi návykovou záležitost!

Pinot Gris 2018

Jiskrné víno ryšavé barvy zaujme intenzivní ovocně-kořenitou vůní s tóny pomerančové kůry, vanilky a toustovaného dřeva a rozinek. V chuti je víno extraktivní s chutí jádrových a citrusových plodů s tóny pomerančů a toustového chleba a rozinek.

Ryzlink vlašský 2018

Víno intenzivní zlatavě žluté barvy vzniklo díky specifickým podmínkám ročníku 2018. Vůně vína je intenzivně medová s tóny sušených meruněk a sušených plodů. V ústech naplní chuťové pohárky vysokou extraktivností, nalezneme opět tóny sušených meruněk a citrusové kůry.

Ryzlink vlašský 2018 AUSTERLITZ

Zlatavě žlutá barva s vysokou viskozitou napovídá o skvělé vyzrálosti hroznů použitých pro výrobu tohoto vína. Nabízí intenzivní vůni medu, rozinek a jádrového ovoce. Chuť vína je velmi bohatá, nabízí širokou škálu vjemů od jádrového ovoce, citrusových plodů, kandovaného ovoce po nazrálé medově nasládlé tóny snoubené s pikantní kyselinkou

Svatovavřinecké rosé 2018

Růžové víno se představí barvou čerstvých třešní, jež získalo částečnou macerací a vysokou vyzrálostí slupek hroznů. Vůně vína je intenzivní a najdeme v ní ovocné a kompotované tóny jahod, exotického ovoce a citrusů. Chuť vína je intenzivně ovocitá a extraktivní. Harmonicky se v ní snoubí sladkost s vyváženou kyselinkou, která je završena dlouhou persistencí, jež vybízí k dalšímu doušku.

Pinot Blanc 2018

Zlatavá barva, elegantní vůně s jemnou květinovou a ovocnou vůní citrusů a tropického ovoce. Citrusy dominují také v chuti s tóny bílého grepu, pomela a bílého toastu. Víno je velmi komplexní s důrazem na mineralitu, díky níž působí až mírně slaným dojmem. Vychutnáte si tak velmi dlouhou persistenci.

Cabernet Cortis 2018

Víno tmavé až inkoustové barvy pochází z vysoce vyzrálých hroznů. Vůně snoubí ovocné vůně tmavého ovoce s tóny ostružin, černého rybízu, borůvky, sušeného ovoce, kapie s jemnými tóny vanilky a pražením. V ústech je víno, plné, sladce kyselkavé, s tóny černého rybízu s taninovým závěrem.

Název:
Sladký Nový rok
Číslo šarže:
K201907

Doprava zdarma

při nákupu nad 990 Kč

Vlastní vinice

65 ha vinic na Moravě

Dárková balení

potěšte dobrým vínem

Vlastní prodejna

Radlická 110, Praha 5