Vybrali jsme pro Vás TOP červená vína v jedné kolekci. Víme, jak moc Vám chutná naše Frankovka a Cabernet Cortis, a tak jsme se rozhodli dát vše do jedné kolekce a za zvýhodněnou cenu.

Jde o výběrová suchá vína. Vyzkoušejte je a podělte se s námi o Váš zážitek z degustace vín.  

1 390 Kč včetně DPH Sleva 350 Kč


do 48 hodin u vás doma (v pracovní dny)

8 340 Kč včetně DPH Save 2100,


do 48 hodin u vás doma (v pracovní dny)

Objednejte zboží nad 1 190 Kč a získejte dopravu zdarma.

V kolekci najdete tato vína:

Cabernet Cortis 2019, výběr z hroznů, suché

Představí se vůní černého rybízu, máku a povidel. V chuti se tyto tóny snoubí s kořenitostí a svíravými taniny, jež mu dávají velmi dlouhou perzistenci a předpoklad ke zrání na lahvi. Toto víno potěší především milovníky hutných červených vín. 

Frankovka & Zweigeltrebe 2020, jakostní víno odrůdové, suché

Vůně peckového ovoce s tóny švestkového kompotu a lesních plodů je doplněna o jemné tóny vanilky. Hladká, plná, extraktivní chuť je završena elegantní kořenitostí. Dlouhá perzistence pak dotváří osobitý charakter.

Modrý Portugal 2018, pozdní sběr, suché

Hrozny pochází ze staré vinice a velmi vyzrálého ročníku. Barva vína je tmavě granátová s vůní peckového ovoce s dominujícími tóny tmavých třešní a griotky. 

Zweigeltrebe AUSTERLITZ 2017, pozdní sběr, suché

Výrazná granátová barva napovídá o skvělé vyzrálosti hroznů a dobrém ročníku pro výrobu červených vín. Vůně vína je intenzivní, dominují vůně peckového ovoce s tóny vyzrálých třešní, griotky a vanilky. 

Pinot Noir ORGANIC 2017, pozdní sběr, suché

Víno rubínové barvy s cihlovým nádechem v okraji.  Výraznou ovocnou vůni červených třešní, a jahodového kompotu doplňují tóny vanilkového lusku a dřeva, jež víno získalo víno díky zrání ve francouzských sudech.

Pinot Noir AUSTERLITZ 2016, výběr z hroznů, suché

Víno s pro tuto odrůdu typicky cihlovou barvou. Vůně je intenzivní, snoubí tóny drobného, peckového a sušeného ovoce s kořenitostí. Chuť je velmi robustní, elegantní a kořenitá s intenzivním a dlouhým závěrem.

Název:
Kolekce VYBRANÝCH ČERVENÝCH
Číslo šarže:
K212003

Doprava zdarma

při nákupu nad 1 190 Kč

Vlastní vinice

65 ha vinic na Moravě

Dárková balení

potěšte dobrým vínem

Vlastní prodejna

Radlická 110, Praha 5