Otevřeli jsme pro Vás naše tanky a víno může téci proudem! 

Sezónu ročníků 2019 tímto považujeme za zahájenou a vy se můžete těšit na skvělý Rýňák, Sylván či Pinoty. Z této úrody máme opravdu radost a doufáme, že nás v tom nenecháte. 

1 020 Kč včetně DPH Sleva 250 Kč


do 48 hodin u vás doma (v pracovní dny)

6 120 Kč včetně DPH Save 1500,


do 48 hodin u vás doma (v pracovní dny)

Objednejte zboží nad 1 190 Kč a získejte dopravu zdarma.

Kolekce obsahuje:

Veltlínské zelené 2019, kabinetní víno, suché 

Veltlínské zelené z vinice Maliny, charakteristické svou mladistvou jiskrností, vůní lučních bylin, zralého zeleného jablka a mandlí. Chuť je díky nízkému zbytkovému cukru a osvěžující kyselina živá. 

Ryzlink vlašský 2019, pozdní sběr, suché

Jiskrná zlatavá barva předchází bohaté aroma, ve kterém můžete najít tóny lučních květů, zralých citrusů a jemné medové nuance. Chuť je díky lehkému zbytkovému cukru a pevné kyselince vyvážená, příjemně ovocná.

Pinot Blanc 2019, pozdní sběr, suché

Opojná vůně vás zaujme tóny tropického ovoce, citrusů a lehkým dotekem bílých květů. Chuť vína je šťavnatá, s živou kyselinkou podporující ovocné tóny grepu a pomela. Lehký dotek zbytkového cukru a bílého toastu dotváří elegantní charakter.

Sylvánské zelené 2019, pozdní sběr, suché

Charakter tohoto Sylvánu je osvěžující s intenzivními tóny limety, angreštu a jemnou kořenitostí. Pikantní kyselinka je příjemně patrná i v dlouhé dochutí a společně s decentní mineralitou povzbuzuje k dalšímu napití.

Ryzlink rýnský AUSTERLITZ 2019, pozdní sběr, suché

Víno je charakteristické vůní kvetoucí lípy, zralých meruněk, broskví a propolisu. V ústech naplní chuťové pohárky ovocité tóny citrusových plodů, doplněné pikantní kořenností a silnou minerálností s jemným náznakem petroleje. 

Pinot Noir 2019, pozdní sběr, suché

Vůně i chuť vína je extraktivní, ovocná, s projevem jahod a zralých třešní. Zráním ve francouzských sudech víno obohatilo tóny vanilky a kouře i ušlechtilého dřeva. Dlouhá kořenitá dochuť s lehkou mineralitou dotváří komplexní charakter a vystihují unikátní terroir vinic.

Název:
NOVINKY Z VINICE
Číslo šarže:
K212004

Doprava zdarma

při nákupu nad 1 190 Kč

Vlastní vinice

65 ha vinic na Moravě

Dárková balení

potěšte dobrým vínem

Vlastní prodejna

Radlická 110, Praha 5