Jak už ze samotného názvu kolekce vyplývá, jedná se o výběr našich Cuvée vín.

Jednotlivé kombinace Vás přesvědčí, jak pestrý svět vín je a co všechno umožňuje. Díky práci našeho sklepmistra můžete vyzkoušet opravdu zajímavé vzorky, jenž se k některým pojí ještě originální historka.

1 190 Kč včetně DPH Sleva 240 Kč


do 48 hodin u vás doma (v pracovní dny)

7 140 Kč včetně DPH Save 1440,


do 48 hodin u vás doma (v pracovní dny)

Objednejte zboží nad 1 190 Kč a získejte dopravu zdarma.

Kolekce obsahuje:

Petit Chat 2018, pozdní sběr, suché

Víno zaujme  zlatavě-ryšavou barvou s jemným claretovým odstínem. Vůně vína je ovocná s tóny jádrového ovoce, citrusů, nektarinky a broskví. V chuti je víno vyvážené s tóny jádrového ovoce, extraktivní a s dlouhým smetanově krémovým a minerálním závěrem. 

Chardonnay Pinot Blanc 2019, pozdní sběr, suché

Těšit se můžete z jeho mnohovrstevnatosti, ve které se prolínají tóny máslové hrušky, kořenitosti, bílého toastu a krémové plnosti. Intenzivní dochuť je povzbuzena minerálním dozvukem, odrážejícím unikátní terroir Klášovské vinice.

Moravské Toskánsko 2018, pozdní sběr, suché

Představujeme Vám lahodné Cuvée vypěstované v naší nejznámější vinici Malény v srdci Moravského Toskánska. Příznivé mikroklima a přítomnost cikády viniční svědčí o vysoké kvalitě zdejších podmínek pro pěstování vinné révy. Spojením tradičních odrůd Rulandské šedé, Rulandské bílé a Chardonnay vzniklo víno s vůní sušených pomerančů a mandarinek.

Chardonnay Pinot Blanc 2016 GOURMET, pozdní sběr, suché

Cuvée vzniklo asambláží hroznů Chardonnay a Pinot Blanc z vyhlášené trati Malíny. Barva vína je zlatavá s přechodem do žluté. Elegantní vůně nabízí ovocné tóny jádrového ovoce a tóny dubového sudu, kde víno zrálo na jemných kalech s batonáží po dobu 12 měsíců.

Young and Little 2014

Víno s elegantní zlatavě meruňkovou barvou, vzniklo snoubením šedých a modrých hroznů a jejich okamžitým lisováním bez macerace. Vůně cuvée je intenzivně ovocná s tóny tropického ovoce, citrusů, pomeranče a velmi jemnou krémovostí. 

Crémant de SPIELBERG 2016, 2017, 2018, pěstitelský sekt, brut 

Crémant se vyznačuje elegantní vůní, jemným dlouhotrvajícím perlením a příjemným osvěžujícím závěrem s pikantní kyselinkou a krémovou dochutí. Byl vyroben tradiční metodou „champenoise“ z vlastních, pečlivě vybraných a šetrně zpracovaných hroznů odrůd Chardonnay 40 %, Pinot Blanc 40 %, Pinot Meunier 20 %. Jedná se o mistrné Cuvée ročníků 2016–2017–2018, které zrálo na vlastních kvasnicích v lahvi po dobu neméně 24 měsíců.

Název:
Kolekce CUVÉE
Číslo šarže:
K212001

Doprava zdarma

při nákupu nad 1 190 Kč

Vlastní vinice

65 ha vinic na Moravě

Dárková balení

potěšte dobrým vínem

Vlastní prodejna

Radlická 110, Praha 5