Sledujete na Instagramu pořad Martina Zounara - JAKO K OHNI? Ano? Určitě Vám neuniklo, že jsme vařili s ním! :-) Sice jsme nebyli fyzicky přítomni, ale naše vína chybět nesměla. Tato speciálně vybraná kolekce je složená z vín, která se hodí k pokrmům připravovaným denně ve vaší kuchyni. 

Pokud jste ve vysílání zaregistrovali speciální slevový kód, můžete ho v rámci této kolekce uplatnit a uhasit tak žízeň.

1 400 Kč včetně DPH


do 48 hodin u vás doma (v pracovní dny)

8 400 Kč včetně DPH


do 48 hodin u vás doma (v pracovní dny)

Objednejte zboží nad 1 190 Kč a získejte dopravu zdarma.

V kolekci najdete tato vína:

Ryzlink rýnský 2017 AUSTERLITZ, pozdní sběr, suché

Zlatavá barva se žlutými odlesky, vůně kvetoucí lípy s tóny řebříčku, citrusové plody s jemným petrolejovým nádechem představí toto jedinečné víno. V chuti objevíme tóny citrusových plodů, žlutého melounu a výraznou kořenitost, pikantní kyselinku a silnou minerální dochuť.

Petit Chat 2018, pozdní sběr, suché

Představujeme limitovanou edici sestavenou z vín odrůdy Chardonnay, Pinot Blanc a Pinot Meunier z vinice Dolní Maliny. Víno zaujme  zlatavě-ryšavou barvou s jemným claretovým odstínem. Vůně vína je ovocná s tóny jádrového ovoce, citrusů, nektarinky a broskví.

Pinot Blanc 2018. pozdní sběr, polosuché

Zlatavá barva, elegantní vůně s jemnou květinovou a ovocnou vůní citrusů a tropického ovoce. Citrusy dominují také v chuti s tóny bílého grepu, pomela a bílého toastu. Víno je velmi komplexní s důrazem na mineralitu, díky níž působí až mírně slaným dojmem. Vychutnáte si tak velmi dlouhou persistenci.

Pinot Gris 2018 VZB, výběr z bobulí, polosladké

Jiskrné víno ryšavé barvy zaujme intenzivní ovocně-kořenitou vůní  s tóny pomerančové kůry, vanilky a toustovaného dřeva a rozinek. V chuti je víno extraktivní s chutí jádrových a citrusových plodů s tóny pomerančů a toustového chleba a rozinek.

Svatovavřinecké rosé 2019, kabinetní víno, polosladké

Víno se představí sytě jahodovou barvou, jež vznikla krátkodobou macerací hroznů na slupkách. Vůně vína je ovocná s tóny jahodového kompotu a zahradního ovoce s velmi jemným tónem smetany. V chuti je víno plné, snoubí sladkost s kyselinkou a s ovocnou dochutí.

Pinot Noir 2016 AUSTERLITZ, výběr z hroznů, suché

Víno s pro tuto odrůdu typicky cihlovou barvou. Vůně je intenzivní, snoubí tóny drobného, peckového a sušeného ovoce s kořenitostí. Chuť je velmi robustní, elegantní a kořenitá s intenzivním a dlouhým závěrem.

 

Název:
Kolekce JAKO K OHNI
Číslo šarže:
K212008

Doprava zdarma

při nákupu nad 1 190 Kč

Vlastní vinice

65 ha vinic na Moravě

Dárková balení

potěšte dobrým vínem

Vlastní prodejna

Radlická 110, Praha 5