Go to content
image0 (002)

Letní Kuchyně

Letní kuchyně je tento týden zavřena pro veřejnost. Dva lidé se rozhodli říct své ano a strávit s rodinou celý víkend na SPIELBERGU.

Pokud letos nestihnete Chorvatsko či Itálii, přijeďte do Moravského Toskánska. Zveme Vás k nám do vinařství do Archlebova u Kyjova, kde ve svém unikátním terasovitém areálu, inspirovaný středomořím, otevíráme naše pojetí letní vinařské kuchyně. Pod heslem „vaříme s vínem k vínu“ můžete ochutnat jedinečná chuťová spojení, cítit se jako na dovolené a přesvědčit se, že v každém našem jídle je i naše víno.

„Gastronomie a její snoubení s vínem je pro všechny gourmety neustálou výzvou.“, říká pan Jaroslav Javornický, majitel vinařství. A u nás ve SPIELBERGU také cestou, jak ochutnat a pochopit naše vína a jídla všemi smysly. René Bárta, který je naším gastronomickým garantem a pro kterého se párování vína a jídla stalo celoživotní vášní, uplatňuje v našem vinařství své letité zkušenosti i neotřelou kreativitu ve vytváření chuťových spojení. Z jeho jídelníčku je patrná inspirace původními recepturami rakousko-uherské monarchie, prostými jídly středomořského venkova i rafinovanými pokrmy moderní gastronomie.

René svou gastronomií představuje jak kuchyni prostou, zároveň i lehkou a svěží, nechávající vyniknout přirozenou chuť zeleniny, bylinek a čerstvých produktů od lokálních dodavatelů. A navíc, každá položka na jeho jídelníčku je inspirovaná vínem. Přesné sladění vína a jídla, vyžadující individuální přístup ke každému chuťovému spojení je totiž unikátní příležitostí, díky kterému lze poznat fascinaci harmonie chutí vína a jídla i jedinečnou možností jak poznání vinařství SPIELBERG, v unikátní harmonii vína, jídla a místa. Místa, kde se budete cítit jako na dovolené
Letní kuchyně je otevřena ve čtvrtek a pátek!. No a v neděli, kdy můžete přijít na Brunch.