Go to content
Web (84)

Tipy na vánoční dárky

Chcete udělat radost opravdu sobě nebo svým blízkým na Vánoce? S Romanem Paulusem, michelinským šéfkuchařem jsme pro Vás připravili 4 ojedinělé akce, které odstartují hned v lednu příštího roku. Připravili jsme pro Vás pokračování velice úspěšné série Školy vaření s Romanem Paulusem, kde odkryje taje přípravy asijské, francouzské a italské kuchyně.

Jako vždy nepůjde jen o vlastní vaření, ale také o přitažlivou formu přípravy pokrmů a také zábavné setkání s tímto výjimečným kuchařem, který srší vtipem. Samozřejmě ke každé kuchyni vybereme vína z naší vinařské produkce, takže si pochutnáte nejenom na tom, co si sami uvaříte, ale také ukážeme si i možnosti vhodného párování.

Naprostým vrcholem gastronomie u nás ve vinařství je Degustační večer s michelinským kuchařem Romanem Paulusem. Na téma vysoké francouzské kuchyně Roman Paulus představí originální jídla z typických francouzských surovin a podle receptů jeho vlastních a které načerpal na své kuchařské praxi v nejlepších francouzských restaurací a posléze je reprezentoval v michelinské restauraci hotelu ALCRON Prague.

Co chod, to skutečná perla francouzské kuchyně naservírovány v 6chodovém menu, tato krásná akce připadá datu 1. března 2024 od 18:00.