Go to content
Web

Rekreační zařízení ZDRAVÁ VODA

Přátelé s radostí Vám oznamujeme novinku, že v tomto roce pro Vás připravujeme otevření rekreačního zařízení s boutique apartmány ZDRAVÁ VODA v samotném srdci přírody. Přivítá Vás zvlněná krajina Moravského Toskánska, bohatá příroda hlubokého Ždánického lesa a nekonečných vinohradů. To vše v okolí boutique apartmánů ZDRAVÁ VODA a jako třešnička na dortu vinařství SPIELBERG v těsné blízkosti. Zarezervujte si svůj pobyt. 

Boutique apartmány ZDRAVÁ VODA se nachází v obci Žarošice, která leží v krajině, která je často nazývána Moravské Toskánsko.

Rekreační zařízení ZDRAVÁ VODA disponuje 4 boutique apartmány a celkem ubytuje 10 osob. Ubytování lze objednat vždy na 1 týden (7 nocí).  Uchvátí každého, kdo miluje moderní & elegantní design a ocení i ty sebemenší detaily. Pokud hledáte klid v srdci přírody, v boutique apartmánech ZDRAVÁ VODA jej rozhodně najdete.

Boutique apartmány jsou zařízeny pro dlouhodobé pobyty (vybavená kuchyně, obývací prostor, koupelna, ložnice a terasa). Ať už hledáte klid na práci nebo pro duši, u nás jej rozhodněte najdete.

 

Využijte některou z aktivit ve ZDRAVÉ VODĚ i když nejste u nás ubytováni.

K dokonalému odpočinku v naprostém soukromí slouží Finská sauna s privátní terasou.

Kolárna, kde Vám rádi zapůjčíme horská elektrokola nebo trekingové hole, abyste mohli probádat krásy okolí. Tipů na výlet je nespočet, ale doménou je především les a všudypřítomné vinohrady. A večer pak můžete nechat volně plynout na prostorné terase s výhledem na Kapličku s pramenem ZDRAVÁ VODA.

Horská elektrokola a trekingové hole jsou již k zapůjčení. Také Vám můžeme nabídnoutvyužití naší Finské sauny. Objednat jednu ze služeb si můžete pomocí marketing@spielberg.cz.