Go to content
Degustárium

Degustárium SPIELBERG

Naše moderní vinotéka, nebo-li také DEGUSTÁRIO, je ideálním místem, kde si můžete vychutnat pohárek vychlazeného vína. Ve stálé nabídce pro Vás máme až 11 vzorků, díky kterým poznáte krásu našich vín a unikátní terroir. Věnovat se Vám bude naše milá obsluha a o našich vínech a okolí Archlebova se dozvíte krásné příběhy a zajímavé informace. Spoustu legend a příběhů, které se váží k našim vinicím, Vám odhalí ručně kreslená podsvícená mapa našich vinohradů, která je také součástí interiéru. 

Degustário doporučujeme pro menší skupiny (do 16 osob), které si chtějí vychutnat klidný večer v kruhu přátel a zaposlouchat se do odborného výkladu sommeliéra.

Podáváme zde k lahodnému vínu speciálně sestavený degustační talíř delikates, složený z několika druhů sýrů od místních farmářů (kozí, ovčí, kravský, parmezán), regionálních uzenin, domácích paštik a pečiva.

Víno je možné také zakoupit, a to i v dárkovém balení! Jsme tu pro Vás denně.

Chcete prožít originální večer se svými přáteli, příbuznými nebo kolegy? Objednejte si degustaci s nezapomenutelnými zážitky plnými dobrého vína, skvělého jídla a příjemné atmosféry.