Go to content
Vinice Spielberg

FAQ

Je možné se u Vás ubytovat?

Ubytování ve vinařství SPIELBERG je možné v našem novém penzionu MODRÁ HORTENZIE. Více o samotném penzionu se dozvíte v sekci ubytování.

Lze u vás uspořádat firemní akci?

Rádi si vyslechneme Vaši představu a vše do posledního puntíku ve spolupráci s Vámi připravíme a zorganizujeme. Pro tyto účely je možné využít některé z našich prostor, a to buď Vinný sklep nebo Degustário. Pro akce s počtem účastníků nad 40 osob máme k dispozici Křišťálový sál.

Kde je možné zakoupit vaše vína? 

Naše vína můžete zakoupit jak přímo ve vinařství SPIELBERG v Archlebově, tak i na našem novém e-shopu, kde garantujeme dopravu ZDARMA při nákupu nad
1 190 Kč. Pokud jste z Prahy a okolí, můžete si naše vína vyzvednout na Moravské Vinici, Radlická 110, Praha 5.

Kde se mohu dozvědět jaké akce pořádáte?

Všechny připravované akce naleznete na webových stránkách v sekci Degustace a Akce, a nebo nás také můžete sledovat na Facebooku. Tam sdílíme nejaktuálnější dění z vinařství, vinic a našeho pestrého vinařského života.

Jsem laik a o víně nic nevím, poradíte mi s výběrem?

Samozřejmě a moc rádi. Víno je naším denním chlebem a když nám nastíníte, jaká je vaše představa, vybereme víno, které uspokojí Vaše chuťové buňky. Pokud se zastavíte u nás v Degustariu v Archlebově, rádi Vám dáme i vzorky k degustaci.

Chci víno jako dárek, ale nevím jak na to. Poradíte mi?

Můžete kontaktovat naše obchodní zástupce, kteří Vám s víny rádi pomůžou a doporučí nebo si je dle vlastního vkusu můžete vybrat na našehom e-shopu. Nabízíme i dárkové balení na jednu nebo dvě lahve.

Kontaktujte nás