Go to content
Dan Bárta1 5JPG

Naši přátelé o nás říkají

Od té doby, co se lidé ve vinařství SPIELBERG sešli a rozhodli se svoje znalosti a dovednosti představit veřejnosti, stal se SPIELBERG součástí divadelní, filmové, hudební a obecně celé kulturní scény. Tomu nasvědčuje množství známých osobností, se kterými se náš sommelier Martin setkal a se kterými o našem víně pohovořil. Na mnohých z nich je znatelná nefalšovaná spokojenost.

SPIELBERG v roli baviče

S vinařstvím SPIELBERG jsme se zúčastnili nejedné společenské a kulturní akce. Naše víno tedy rozhodně nesmělo chybět. Vykouzlili jsme úsměv na tváři nejenom Vám – našim klientům, návštěvníkům, přátelům, ale také osobnostem české filmové a hudební scény.

Dan Bárta a jeho TIBICINA HAEMATODES

Z jednoho milého setkání vznikla milá spolupráce. Dan Bárta je autorem etikety na víně Pinot Noir RESERVA 2015 ORGANIC. Nějakou dobu se řešilo, jak na etiketu „crčáka“ umístit, aby se tam vešel, nebyl hlavou dolů, zdeformovaný apod. Nakonec výsledek můžete vidět sami – nebo jej i přímo vyzkoušet.

 

Náš tip: Petit Chat 2017

Hravé PETIT CHAT se vyslovuje "ptýša". Víno zaujme jemnou zlatavou barvou s mírným claretovým odstínem.
,,Setkávání se známými a přáteli mi dodává spoustu energie a inspirace pro další nápady. Vždy s nimi rád pohovořím, dozvím se co je u nich nového. Některé historky se opravdu neomrzí, a díky tomu tak zůstávají nesmrtelné. ”
Martin Žůrek
Sommelier vinařství SPIELBERG