Go to content
002__GFXS8973

Svatba ve vinařství

Pohádkový svatební den

Příroda zdejšího kraje a také samotná budova vinařství připomíná překrásné provincie Toskánska. V architektuře vinařství najdete prvky Itálie, zároveň jsou zde zachovány velmi silné slovácké kořeny. Jedinečnost tohoto místa vytvoří z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek.

Svatební obřad

Řekněte si své ano na terase s výhledem na krajinu Moravského Toskánska. Pod terasou se rozléhá malebná vesnička Archlebov, kterou lemují vinice našeho vinařství SPIELBERG. Váš pohled zaujme také nejvyšší vrchol Kyjovské pahorkatiny Babí lom. Svůj svatební slib si můžete dát také v naší krásné zahradě, která tvoří oázu klidu našeho vinařství. Ve vnitřních prostorách se dá využít k obřadu také Křišťálový sál.

Svatební hostina

Vaše hostina bude probíhat v klimatizovaném Křišťálovém sále. Překrásné prostory, které dodají Vašemu velkému dni tu pravou eleganci a pohádkovou atmosféru. V sále je perfektní akustika, nejmodernější technika, pódium s oponou a dataprojektor. V sále jsou také nainstalovány závěsné systémy, které lze využít na zavěšení svatební výzdoby. Uspořádání stolů připravíme dle Vašich požadavků a počtu osob.

Zvyky a tradice

Slovácko je plné tradic a zvyklostí, proto i v našem vinařství pro Vás rádi připravíme tradiční přivítání novomanželů, tak jak je ze svateb znáte. (Sekání dříví, rozbíjení talíře, krájení chleba aj.).

Květinová výzdoba

Květiny na svatbu můžeme zajistit po dohodě přímo u nás, nebo ji necháme na Vámi vybrané aranžérce.

Svatba v Toskánském stylu

 

O vinařství

V překrásné oblasti Kyjovska, jen pár minut jízdy z bitvy Tří císařů proslaveného Slavkova, v malebné vinařské obci Archlebov, stojí nově zrekonstruovaná budova v nádherném italském stylu – Vinařství SPIELBERG. Díky své podobě a pozici ji také můžeme označit jako bránu do Moravského Toskánska. Krajina zde hraje všemi barvami a v případě osobní návštěvy zde můžete cítit jedinečného genia loci, a to nejen díky okolní krajině, ale také atmosféře, která na vás po příchodu dýchne.  

Uvnitř vinařství se nachází dechberoucí Křišťálový sál s kapacitou 250 osob. Sál je ideálním místem pro pořádání nezapomenutelných svateb, živých koncertů, stand-up představení či vernisáží. Velmi příjemným místem je naše nová moderní vinotéka – Degustário, ve kterém za přítomnosti sommeliera můžete ochutnat vybrané vzorky z našeho vinařství a dozvědět se o výrobě a péči o naše vinice. Pro větší skupiny máme připravený Vinný sklípek v dolní části vinařství. Ti, co ocení dobrou kávu, vybrané dortíky a jsou fanoušky lokálních potravin, nesmí minout náš Obchůdek S chutí. Za letního počasí si tyto momenty můžete užít přímo před vinařstvím pod slunečníky. 

Vinařství SPIELBERG není jen o víně

Vinařství SPIELBERG není jen o víně, vinicích, ale také o zábavě, kultuře, příjemných setkání s přáteli nebo jen milém a klidném posezení nad skleničkou vína.
Tu si můžete vychutnat na terase při západu slunce, ve Vinném sklípku, vinotéce nebo v našem novém Obchůdku S chutí. Vždy jde o originální zážitek, který musíte vyzkoušet. I toto je vinařství SPIELBERG.

120
69
5
2
3
4
Víno je mezi nápoji ten nejprospěšnější, mezi léky nejchutnější a mezi potravinami nejpříjemnější.
Plútarchos
řecký spisovatel, historik a filozof