Go to content
79

Typy degustací

Degustace s odborným výkladem

Chcete prožít originální večer se svými přáteli, příbuznými nebo kolegy? Objednejte si originální degustaci s nezapomenutelnými zážitky plnými dobrého vína, skvělého jídla a příjemné atmosféry. Napište nám na rezervace@spielberg.cz.

185
202
07

Jak může taková degustace vypadat?

Degustace začíná příjezdem do vinařství SPIELBERG, kde Vás srdečně přivítáme a seznámíme s naší historií a také s nejbližším okolím. Společně si připijeme sektem Crémant de SPIELBERG, který si vychutnáme na terase s překrásným výhledem na krajinu nazývanou Moravské Toskánsko.

Pod terasou se rozléhá malebná vesnička Archlebov, kterou lemují vinice, ve kterých se rodí vína SPIELBERG. Zároveň Vás také zaujme nejvyšší vrchol Kyjovské pahorkatiny Babí lom. Po přípitku si společně projdeme prostory vinařství, a to Křišťálový sál, ve kterém se konají zajímavé výstavy, vernisáže, divadelní a koncertní vystoupení. Naše kroky budou pokračovat do našeho Degustária, jejíž součástí je originální ručně kreslená podsvícená mapa. Mapa vykresluje historii našich vinice a příběhů s nimi souvisejícími. 

Postupně se přesuneme do další působivé části sklepních prostor, které jsou srdcem výroby vína. Zde Vás seznámíme poutavou formou s technologií výroby a společně ochutnáme minimálně 3 vzorky vína připraveného k lahvování. Po tomto zavíňovacím úvodu se usadíme v degustačních prostorách, kde na Vás bude čekat občerstvení a připravená řízená degustace.

 


Degustace šitá na míru

Pro Vaši degustaci je možné vybrat z několika degustačních prostor.

V rámci vinařství nabízíme Křišťálový sál, Degustário či Vinný sklep. V případě pěkného počasí můžeme nabídnout degustaci na terase či zahradě, případně ve vinici. Výběr vín je možný dle Vašich požadavků (suchá, polosuchá, bílá, červená, archivní apod.) nebo si můžete nechat doporučit našimi someliéry.

162
195
186466609_3945490498861005_1286385957109761065_n
121__GFXS8235
_MG_3989
323__GFXS8916

Náš tip: Objednejte si degustaci dopředu

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás a my vám obratem pošleme naši nabídku konkrétních vín.