Go to content
6_naše vína

Současnost a ocenění

Díky ekologickému pěstování révy a jejího zpracování využívající moderního systému řízeného kvašení, se daří produkovat přívlastková vína ve špičkové kvalitě. Ta jsou proto určena především pro gastronomii do vinoték, ovšem s některými řadami se můžete setkat i v běžné obchodní síti. 

Bílá vína, z nichž nejslavnější jsou bezesporu ryzlinky rýnské i vlašské či pinot blanc a gris, necháváme v některých edicích zrát na generických (vlastních) kvasinkách. Červená vína, jako je Pinot Noir, Frankovka, Zweigeltrebe pak školíme na francouzských barriquových sudech, aby tak vznikla harmonická, osobitá vína s celou škálou vyvážených vjemů.

SPIELBERG je mojí srdeční záležitostí.
Ondřej Soukup
skladatel

Posedmé za sebou jsme se letos probojovali do finále prestižní soutěže Vinař roku a patříme tak 7 let mezi 8 nejlepších vinařství v ČR. V roce 2017 jsme tento titul Vinaře roku získali. 

O kvalitě našich vín svědčí mnohá další významná ocenění z tuzemských i mezinárodních soutěží jako je Král vín, Prague Wine Trophy, AWC Vienna, Decanter World Wine Awards, Concours des Grand Vins Blanc du Monde, Great American International Wine Competition, Concours Mondial De Bruxelles aj.

4_současnost a ocenění
5_současnost a ocenění
3_současnost a ocenění
2_současnost a ocenění
0_současnost a ocenění
1_současnost a ocenění