Go to content
FOTO-NY

Ubytování MODRÁ HORTENZIE

Rezervujte si apartmán a naplánujte si u nás degustaci dle vašeho výběru. Rezervační formulář naleznete na konci stránky, nebo kontaktujte pí. Hegrová na tel. 774 288 105 (v penzionu se nenachází recepce).

Vítejte v Modré Hortenzii. Rodinné apartmány Modrá Hortenzie byly postaveny na místě bývalého statku v malebné vesnici Archlebov (č.p. 427). Architektura objektu vychází ze  Slovácka, ale naleznete zde i prvky italské. Poseďte na terase se sklenkou v ruce a užijte si klid a odpočinek ve společnosti rozkvetlých hortenzií.

Interier design : Ing. Jitka Vogelesang; Foto: Iva Nyitrayová

Popis pokojů

Nevšedně barevně řešený interiér s historickými prvky vás jistě zaujme na první pohled. Penzion nabízí deset klimatizovaných velmi prostorných apartmánů s plně vybavenou kuchyní včetně spotřebičů, obývacím pokojem, jednou nebo dvěma ložnicemi, vlastním sociálním zařízením a již zmiňovanou terasou. Pokoje jsou nekuřácké.

Penzion a jeho okolí

V celém penzionu se nachází internetové připojení. Nabízíme snídani formou rautu, možnost individuálního snídaňového menu, případně můžete posnídat u nás ve vinařství, kde máme v nabídce kvalitní domácí sýry, paštiky, a denně čerstvé dorty, zákusky a pravou italskou kávu. Jste-li milovníky turistiky či cyklistiky, nabízíme zázemí pro vaše kola a řadu propagačních materiálů s tipy na výlety. Po návratu z krás jižní Moravy se zchlaďte v bazénu se slanou vodou (otevřen v letních měsících) nebo navštivte naši finskou saunu a vychutnejte si láhev vína SPIELBERG.

Czech Republic eco friendly hotel

Vinařství SPIELBERG a Archlebov samotný považujeme za jakousi pomyslnou bránu do Moravského Toskánska a budeme rádi, když se u nás budete cítit dobře a rádi se k nám budete vracet.

Dovolte nám pozvat vás na místa, která nás osobně oslovila:
rodinná čokoládovna Herůfek v Čejči
čajové království
Sonnentor v Čejkovicích
Baťův kanál
Dinopark Vyškov
Kovozoo Staré Město
Papouščí ZOO Bošovice,

Mezi naše oblíbená místa patří:
zámek Milotice
zřícenina hradu Cimburk
a nespočet rozhleden např.:
Súsedská
Kobylí vrch
a netradiční
rozhledna Soudek
Kaple sv. Floriána a sv. Šebestiána

Místa, kde se najíst:
U Martina, Kyjov
https://www.pizzakyjov.cz/
Austerlitz Gold resort
http://www.agrt.cz/cs